• +48 (91) 43 37 240

Grupa I 11.08.2019

Wycieczka do Giant’ s Causeway zaczęła się o godzinie 13 pm. Wyjechaliśmy autokarem spod centrum informacyjnego. Wszyscy stawili się punktualnie. Przewodnik, Michael i kierowca autokaru, Liam zabrali nas na 7- godzinną eskapade. Nasza podróż obejmowała tzw. The North Triangle, czyli miasta: Portsrush, Colarein, Portstuart aż po Giant’s Causeway.
Michael opowiadał bardzo ciekawie na temat turystycznych atrakcji podczas całej drogi do miejsca docelowego, dzielił się wiedzą na temat wydarzeń niedalekiej oraz zamierzchłej historii. Zobaczyliśmy nadoceaniczne plaże oraz słynną na całym świecie destylarnię whiskey, a przede wszystkim zamek z filmu pt. The Game of Thrones” ( the Dunluce Castle). Około godziny 16 dotarliśmy do Grobli Olbrzyma, Giant’s Causeway.
Jest to oryginalna formacja skalna z ciasno ułożonych kolumn bazaltowych licząca ponad 60 milionów  lat.  Widoki zapierały wszystkim dech w piersiach, każdy z nas do końca wycieczki pozostawał pod wrażeniem bogactwa przyrody oraz cudów natury. Zapraszamy do fotorelacji poniżej oraz szczegółów na #zs8szczecin_toiz

20 komentarzy

Napisz komentarz