• +48 (91) 43 37 240

VEPO3 – 10.06

Czwartek, koniec kwarantanny.
Jak szybko nam minęło te dziesięć dni. 
Zaczynamy staże w zakładach pracy. Niektórzy uczniowie wczoraj w ramach wieczornego spacerku pokonali trasę do miejsc, w których będą odbywać praktykę. Pomimo spotkań olnline, wizyty w firmach nie  były łatwe, głownie ze względu na język. Nie wszyscy pracownicy dbają o klarowny sposób wypowiedzi. Zrozumienie poleceń i nadążanie za rozmową nativów nie jest  takie proste. Pierwsze zadania zawodowe na miejscu objęły obsługę klienta, udzielanie informacji, wykorzystywanie programów komputerowych oraz mediów do wykonywania zadań zawodowych, przyjmowanie i realizacja zamówień, zapoznanie z istniejącą dokumentacją i  sporządzanie nowej.
Grupa z kierunku technik organizacji turystyki spotkała się z Panem Michaelem Cooperem, który zlecił dodatkowe  zadania związane z czekającymi nas w sobotę i niedzielę wycieczkami.

Wieczorem odbyło sie spotkanie integracyjne.

Przed nami wspaniały weekend. Piątkowe popołudnie spędzimy w kręgielni, w sobotę czeka nas całodniowa wycieczka do Belfastu, a w niedzielę wyprawa do Giant’s Causeway, czyli Grobli Olbrzyma.
Z niecierpliwością czekamy na obejrzenie wyjątkowych atrakcji turystycznych.

 

19 komentarzy

Napisz komentarz