• +48 (91) 43 37 240

VEPO3 – 23.06

Środa z Kingą Kurasz, Zuzią Morgiewicz i Helenką Pankiewicz, czyli naszymi hotelarkami.
Miejscem odbywania stażu są dwie kawiarnie: Brøn i 9INE HOSTAGES COFFEE CO. Właściciel oferuje również usługi noclegowe. Pierwszy obiekt to nowy lokal w stylu skandynawskim. Serwowane tu śniadania i lunche to kulinarne dzieła sztuki. Wspaniałości na talerzu zachęcają mieszkańców i turystów do odwiedzin i konsumpcji. Mieszkańcy Derry podkreślają, że właśnie w Brønie serwowana jest najsmaczniejsza kawa w mieście. Przytulnie urządzona kawiarnia Nine Hostages Coffee Co. położona przy Waterloo Streat, na której mieści się większość pubów Derry. Serwowane są tu regionalne potrawy w sposób tradycyjny z nutą elegancji.
Nasze trzy urodziwe hotelarki prócz dużego zaangażowania przy przygotowaniu posiłków, zbieraniu zamówień i obsłudze klienta, dbają również o czystość i higienę w obiektach, których właścicielem jest ich pracodawca. Realizują i rozliczają rezerwacje, sporządzają odpowiednią dokumentację przy użyciu  dedykowanego programu komputerowego. Profesjonalizm, sumienność i wdzięk stażystek znajduje uznanie u pracodawców i klientów obu kawiarni.
Aura niestety nas dziś nie rozpieszcza. Od rana siąpi deszczyk i jesteśmy odrobinę senni. Typowa pogoda dla tej części Irlandii. Tęsknimy za słoneczkiem.

15 komentarzy

Napisz komentarz