• +48 (91) 43 37 240

VEPO4 – 02.09.2021

Dzisiaj pochmurnie i dość chłodno, czyli pogoda bardziej typowa dla Derry. Na szczęście, nie padało.

Wszyscy uczniowie przeżyli kolejny dzień w pracy. Każdy wykonywał zadania zgodnie z ustalonym programem praktyk: zapoznanie z wzorami umów o pracę, dokumentami obrotu magazynowego, zbieranie materiałów do przygotowania ofert turystycznych, przygotowywanie elementów kampanii reklamowej, obsługa gości w recepcji obiektu noclegowego.
Po południu poszliśmy do Akademii, żeby wysłuchać wykładu w języku angielskim na temat wyzwań, jakie rzeczywistość (w tym również ta covidowa) stawia przed młodymi ludźmi wchodzącymi w świat biznesu.
Po wykładzie kilkoro ochotników z grupy reklamy i administracji zostało poproszonych o pomoc w organizowaniu pracy młodzieży z Włoch.
Po południu, tak jak wczoraj i we wtorek, spotkaliśmy się z panią Sheilą na zajęciach z języka angielskiego, podczas których mogliśmy rozwijać swoje umiejętności konwersacyjne.
Dzisiaj, niestety, pan Cezary nie gotował nam obiadu. Zamiast tego, zadowoliliśmy się daniami na wynos z pobliskiego bistro. Już zbieramy siły i pomysły do samodzielnego gotowania w weekend.
Wieczorem ci spośród nas, którzy jeszcze nie zrobili testu na covid po przyjeździe, zmierzyli się z tym niełatwym zadaniem. Nie było przyjemnie. Dobrze, że od zjedzenia obiadu upłynął już jakiś czas, bo mielibyśmy dodatkowe sprzątanie kuchni 😉

37 komentarzy

Napisz komentarz