• +48 (91) 43 37 240

VEPO4 – 06.09.2021

Dzisiaj wszyscy rozpoczęli kolejny tydzień staży.

Grupy hotelarzy i logistyków pokonują dość długą drogę do pracy. Bartek i Jessica jężdżą do hotelu „Frontier” w Brigend, Ola  – do kawiarni „Tank and Skinny’s” w Muff, a Wiktoria z Szymonem – do Carnhill Resource Centre, na szczęście, w Derry.

Logistycy z entuzjazmem sporządzają dokumenty spedycyjne i transportowe, sortują towary w magazynie outletu Foyle Hospice. Hotelarze otrzymują i realizują zamówienia gości oraz utrzymują porządek w obiekcie. Ekonomiści wykorzystują programy specjalistyczne w celu prowadzenia ewidencji dokumentacji finansowo-księgowej, obliczają podatki.
Po pracy i obiedzie przygotowanym przez nieocenionego pana Cezarego, grupa druga udała się do Akademii na pierwszą w tym tygodniu lekcję języka angielskiego, oczywiście z panią Sheilą.
Pobyt w Derry urozmaicają nam najbardziej nieoczekiwane zdarzenia: tankowanie oleju opałowego w domu przy Abercorn, nagły alarm przeciwpożarowy w Ash Villi (kto umie zresetować to diabelskie urządzenie?!), czy… coraz bardziej regularne wizyty złotookiej piękności – kotki Luny.

 

34 komentarze

Napisz komentarz