• +48 (91) 43 37 240

VEPO5 – 1.06.2023

Dzień 12

Sklep JD Sport w centrum handlowym La Canada jest miejscem, w którym odbywają staż Marta Stołowska i Zuzanna Jaroszyńska. Obie z kierunku logistyka. Ułatwieniem w dotarciu do miejsca odbywania praktyk jest szybki dojazd autobusem, którego przystanek znajduje się w pobliżu naszego hostelu.

Uczennice rozpoczęły praktykę szkoleniem bhp oraz zapoznaniem zasad organizacji firmy. Staż odbywają w sklepie oraz magazynie. Wśród czynności wykonywanych przez dziewczęta wymienić należy: umieszczanie tagów RFID i metek na ubraniach oraz akcesoriach, wydruk etykiet z cenami i kodami kreskowymi, przygotowanie artykułów odzieżowych, obuwia i akcesoriów sportowych do sprzedaży.  Umieszczają zapasy w odpowiednich miejscach w magazynie i sklepie, przyjmują do magazynu dostawy towarów. Wprowadzają zapasy do systemu oraz sprawdzają zgodność ilości zamówionych towarów przy użyciu skanera kodów kreskowych. Praktykantki tworzą i umieszczają metki z ceną promocyjną na ubraniach, układają towar na półkach wraz z informacją o towarach przecenionych. Znajomość języka angielskiego wykorzystują podczas obsługi klientów. Pomagają klientom w doborze odpowiednich produktów oraz sprawdzają ich dostępność w magazynie. Do ich obowiązków należy również restocking (uzupełnienie zaopatrzenia) akcesoriów w sklepie.

1 czerwca obchodzimy w Polsce Dzień Dziecka. Natomiast w Hiszpanii obchodzony jest 15 kwietnia jako Edukacyjny Dzień Dziecka. Celem obchodów jest przywrócenie praw dzieciom i ich znaczenia w społeczeństwie. Tego dnia przygotowuje się wydarzenia promujące dobro dzieci i przestrzeganie ich praw na świecie. Naszym „hiszpańskim” dzieciom życzymy wszystkiego najlepszego.

 

18 komentarzy

Napisz komentarz