• +48 (91) 43 37 240

VEPO5 – 11.06.2023

Dzień 22

Ostatnia niedziela w Marbelli

Dzisiaj poranek naszych uczniów podzieliło śniadanie. Jedni udali się na śniadanie w hostelu, a inni poszli spróbować porannych przysmaków z pobliskiej piekarni. Po zjedzonym posiłku spora część vepowiczów postanowiła skorzystać z pięknej pogody. Opalanie i kąpiele morskie uprzyjemniały nam czas.

W tym samym czasie przez miasto przechodziła procesja ku czci patrona miasta – Świętego Bernabé. Bijące dzwony wzywały wiernych do uczestnictwa w przemarszu.

Po południu młodzież korzystała z wolnego czasu na różne sposoby. Jedni udali się na spacer po tutejsze łakocie, czyli churrosy. Drudzy na  wycieczkę rowerową do Puerto Banus. Byli też tacy, którzy pozostali w hostelu, kontynuując kąpiele słoneczne nad basenem.

Na koniec dnia uczniowie spędzali razem czas na tarasie grając w gry karciane, po czym udali się do swoich pokoi, aby dobrze wyspać się przed ostatnim tygodniem pracy.

19 komentarzy

Napisz komentarz