• +48 (91) 43 37 240

VEPO5 – 17.06.2023

Czas powrotu do domu.

Bardzo szybko minęło nam te dwadzieścia osiem dni praktyk zawodowych. Wczoraj były miłe pożegnania z pracodawcami i życzenia bezpiecznego powrotu do domów. Nie obyło się bez wzruszenia i łez. Część z nas została obdarowana  upominkami w zakładach pracy. Dostaliśmy koszulki, torby, kubki, słodkości i parasol przeciwdeszczowy. Te podarunki to bardzo sympatyczny gest ze strony pracodawców.

Wieczorem nastąpiło uroczyste zakończenie realizacji staży zawodowych. Pani Katarzyna Dąbrowska z Grupo Practivista Sociedad Limitada wręczyła uczniom certyfikaty potwierdzające odbycie praktyk zawodowych w ramach realizacji projektu Erasmus+.

Pamiątki już kupione, walizki spakowane, więc nadszedł czas by wyruszyć w drogę powrotną. Wywozimy ze sobą nowe umiejętności, znajomości, mnóstwo pozytywnych wrażeń i opaleniznę 😉

Większość z nas z chęcią przedłużyłaby pobyt w słonecznej Marbelli. Część postanowiła, że jeszcze tu kiedyś powróci. Dlatego nie mówimy Adiós Marbello, lecz Hasta luego J

15 komentarzy

 • Katarzyna Truszkowska 16 czerwca 2023 at 20:43

  Dziś był nasz ostatni poranek w słonecznej Marbelli i od rana wyruszyliśmy w podróż z powrotem do Szczecina, wszystko przebiegło pomyślnie a po wyjeździe zastały nam piękne wspomnienia.

 • Martyna Dorocinska 17 czerwca 2023 at 07:58

  Podróż zaczęła się wcześnie rano. Po godzinie 6.00 wyjechaliśmy autokarem spod hostelu. Pożegnaliśmy się z Panią Katarzyną Dąbrowską. Czas na lot samolotem i powrót busem do domu.

 • Jan Bak-Nowak 17 czerwca 2023 at 17:33

  Dziś nadszedł dzień powrotu do Polski. Podróż minęła szybko i bez komplikacji mimo 2 godzinnego opóźnienia. Cali zdrowi i weseli wróciliśmy do domów.

 • Aleksandra Urbala 17 czerwca 2023 at 20:39

  Dzisiaj był nasz ostatni dzień w Hiszpanii. O 6.30 wyruszyliśmy busem na lotnisko w Maladze na samolot, który miał wystartować o 10:10, ale niestety było półtoragodzinne opóźnienie. W Berlinie mieliśmy też mały problem z autokarem, jednak do Szczecina dotarliśmy cali i zdrowi, jedynie 2h później niż zakładano.

 • Natalia Szwarc 17 czerwca 2023 at 20:41

  Dzień powrotu do Polski. O 6:30 odbyła się zbiórka, odebraliśmy lunch packi i pojechaliśmy na lotnisko. Późnym popołudniem byliśmy w Szczecinie. Było mi bardzo smutno opuszczać Hiszpanię, niestety czas dobiegł końca. W mojej pamięci na zawsze pozostaną cudne wspomnienia z VEPO 5.

 • Julia Ranachowska 18 czerwca 2023 at 13:46

  W dniu wyjazdu musieliśmy wcześnie wstać bo autokar na lotnisko mieliśmy już o 6:30. Każdemu ciężko było się pożegnać z Marbellą. Ten miesiąc minął zdecydowanie za szybko. Na lotnisko dotarliśmy bez problemu. Niestety nasz samolot miał opóźnienie i wylecieliśmy ponad 1,5h po planowanym odlocie. Lot minął jednak bardzo spokojnie. W Berlinie wsiedliśmy w kolejny autokar, który przywiózł nas do Szczecina.

 • Nikola Szyrwinska 18 czerwca 2023 at 19:23

  Dzisiaj wróciłam do domu. Szczerze mówiąc bardzo bym chciała zostać dłużej, ponieważ Marbella moim zdaniem jest pięknym miastem. Od dzisiaj moim celem jest aby pojechać tam jeszcze raz. Naprawdę mam nadzieję, że kiedyś tam wrócę.

 • Marta Stolowska 18 czerwca 2023 at 20:18

  Tego dnia pożegnaliśmy się z Hiszpanią. Wzruszeni wspominaliśmy wydarzenia z ostatniego miesiąca. Po długiej podróży znaleźliśmy się w Polsce, gdzie przywitał nas deszcz.

 • Daria Kowalska 19 czerwca 2023 at 10:37

  Dzisiaj był dzień naszego powrotu do Polski. Wyruszyliśmy z Marbelli około godziny 6.30. Niestety nasz lot miał opóźnienie i na lotnisku w Berlinie znaleźliśmy się około 1,5 godziny później. Dojechaliśmy bezpiecznie do Szczecina.

 • Katarzyna Radlinska 19 czerwca 2023 at 11:20

  Ostatni dzień w Hiszpanii. Wyjechaliśmy z Marbelli o wschodzie słońca. Wróciliśmy do Szczecina z małym opóźnieniem ale bez większych komplikacji. Cieszę się, że mogłam tam być i będę wspominać VEPO z uśmiechem na twarzy.

 • Maja Tomala 19 czerwca 2023 at 18:46

  Pożegnaliśmy się z Hiszpanią bardzo wcześnie, bo już o 6:30 i udaliśmy się na lotnisko w Maladze. Niestety do domu wróciliśmy z opóźnieniem, jednak była to spokojna podróż. Będę tęsknić za słoneczną Marbellą i moimi współpracownikami, mam nadzieję, że kiedyś tam wrócę.

 • Nikola Korzynek 19 czerwca 2023 at 20:32

  Tego dnia wracaliśmy już do Polski. Cały pobyt w Marbelli zleciał bardzo szybko. Droga powrotna również mi minęła szybko, pomimo prawie 2 godzinnego opóźnienia. Spałam zarówno w autokarze, jak i w samolocie.

 • Natalia Grynfelder 20 czerwca 2023 at 07:07

  Dzisiaj musiałam się pożegnać z słoneczną Hiszpanią. Z rana pojechaliśmy na lotnisko. Niestety nasz lot miał około 2 godzinne opóźnienie. Gdy wylądowaliśmy przywitała nas deszczowa pogoda. Pobyt w Marbelli uważam za udany.

 • Kinga Hein 20 czerwca 2023 at 07:07

  Tego dnia wracaliśmy do Polski. Cały wyjazd minął mi szybko, aż za szybko. Będę tęsknić za moimi współpracownikami i piękną Marbellą. Mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę.

 • Laura Smolnik 23 czerwca 2023 at 09:37

  Jak ten czas szybko minął. Ostatni ciepły poranek w słonecznej Marbelli zaczęliśmy wcześnie i już od podróży. Oprócz opóźnionego lotu droga do domu minęła spokojnie i bez większych zakłóceń. Niby dobrze jest wrócić do domu ale jednak Hiszpania skradła moje serce. Nie sądziłam ze ten wyjazd minie tak szybko, a tym bardziej że będzie aż tak super.

Napisz komentarz