• +48 (91) 43 37 240

VEPO5 – 21.05.2023

Dzień 1

Marbella powitała nas ulewnym deszczem i nasze plany na przedpołudniowe zwiedzanie miasta musiały zostać odłożone na później.

W hostelu Albergue Juvenil powitała nas Pani Katarzyna Dąbrowska, partner w realizacji projektu staży zawodowych.  Właścicielka firmy Proctivista Sociedad Limitada przygotowała wytyczne dotyczące danych zakładów pracy, tj. adresów i sposobu dojazdu  oraz godzin pracy. Uczniowie dostali karty upoważniające do poruszania komunikacją miejską, a także pobrali aplikację ułatwiającą przejazdy. Miłym akcentem naszej współpracy były upominki, które zostały wymienione przez obie strony.

Zakwaterowanie, obiadek i krótka sjesta poprzedziły popołudniowy rekonesans po pochmurnej Marbelli.

19 komentarzy

 • Laura Smolnik 21 maja 2023 at 10:31

  W nocy zaczęliśmy naszą podróż do Hiszpanii, która zakończyła się sukcesem. Po przyjeździe mieliśmy spotkanie z panią Katarzyną Dąbrowską. Pani poinformowała wszystkich o miejscach pracy, zasadach które tu panują i wszelkich informacjach ogólnych. Dostaliśmy pamiątki w postaci worka i koszulki oraz każdy dostał indywidualny informator na temat praktyk rozpoczynających się od jutra.

 • Daria Kowalska 21 maja 2023 at 10:31

  Lot do Hiszpanii. Spotkanie z partnerem panią Katarzyną Dąbrowską, właścicielką PRACTIVISTA, która zapoznała nas z regulaminem obowiązującym w hostelu oraz z planem stażu. Otrzymałam również pamiątki związane z Hiszpanią.

 • Katarzyna Radlinska 21 maja 2023 at 10:32

  Wylecieliśmy, przylecieliśmy i odzyskaliśmy walizki.
  Następnie uczestniczyliśmy w spotkaniu organizacyjnym z Panią Katarzyną Dąbrowską 🙂

  (w „słonecznej” Hiszpanii okropnie pada)

 • Julia Ranachowska 21 maja 2023 at 12:34

  Podróż minęła mi szybko i przyjemnie. Przywitała nas ulewa, ale gdy dotarliśmy do hostelu, mieliśmy spotkanie organizacyjne dotyczące tego jak będą wyglądały nasze praktyki. Dostaliśmy wskazówki jak dotrzeć do miejsca pracy, gdzie i w jakich godzinach będziemy pracować oraz kto nas zaprowadzi w pierwszy dzień. Zakwaterowaliśmy się w pokojach i zjedliśmy obiad.

 • Natalia Grynfelder 21 maja 2023 at 12:39

  Dziś dowiedziałam się w jakich godzinach będę pracować oraz jak mam dotrzeć do miejsca pracy. Następnie zakwaterowaliśmy się w hostelu i zjedliśmy obiad.

 • Nikola Korzynek 21 maja 2023 at 12:41

  Podróż minęła dość szybko i przyjemnie. Po przyjeździe mieliśmy spotkanie dotyczące naszego pobytu oraz praktyk. Dowiedzieliśmy się jak będzie wyglądał następny dzień, czyli pierwszy dzień stażu.

 • Kinga Hein 21 maja 2023 at 12:42

  Dzisiaj po przyjeździe do Marbelli odbyło się spotkanie organizacyjne, na którym poznałam godziny odbywania stażu i dostałam wskazówki dotyczące dotarcia na jego miejsce.

 • Jan Bak-Nowak 21 maja 2023 at 13:09

  Po ciężkiej podróży dotarliśmy do hostelu. Spotkaliśmy sięz panią Katarzyną Dąbrowską która opowiedziała nam o naszym pobycie i praktykach.

 • Katarzyna Truszkowska 21 maja 2023 at 13:18

  Today we had a meeting with Katarzyna Dąbrowska from PRACTIVISTA who told us about our practice places.

 • Maja Tomala 21 maja 2023 at 13:21

  Dzisiaj mieliśmy spotkanie z panią Katarzyną Dąbrowską. Opowiedziała nam ona więcej o naszych praktykach oraz o jutrzejszym dniu wprowadzającym.

 • Julia Gralak 21 maja 2023 at 13:22

  Dzisiaj zaraz po przyjeździe do hostelu mieliśmy spotkanie z panią Katarzyną Dąbrowską, która opowiedziała nam o przebiegu naszych najbliższych praktyk.

 • Jakub Domanski 21 maja 2023 at 13:25

  Dzisiaj spotkaliśmy się w w szkole i wyjechaliśmy autokarem na lotnisko skąd polecieliśmy do malagi, a potem dojechaliśmy do Marbelli. Na miejscu spotkaliśmy się z Panią Katarzyną Dąbrowską, która przedstawiła szczegóły o naszym hostelu i pokazała każdemu drogę na praktyki. Po spotkaniu dostaliśmy klucze do naszych pokoi i się rozpakowaliśmy.

 • Marta Stolowska 21 maja 2023 at 13:47

  Dziś w nocy odbył się nasz lot z Berlina do Malagi. Następnie udaliśmy się do hostelu w Marbelli, gdzie pani Katarzyna Dąbrowska opowiedziała nam o nadchodzących praktykach i organizacji całego wyjazdu.

 • Aleksandra Urbala 21 maja 2023 at 14:01

  po dotarciu do hostelu w Marbelli, odbyło się spotkanie z panią Katarzyną Dąbrowską, podczas którego zostały omówione najważniejsze kwestie dotyczące naszych praktyk :))

 • Zuzanna Jaroszynska 21 maja 2023 at 14:03

  Po przylocie do Marbelli i dotarciu do hostelu, odbyło się spotkanie z Panią Katarzyną Dąbrowską, podczas którego zostały omówione szczegóły naszych praktyk.

 • Martyna Dorocinska 21 maja 2023 at 15:02

  Dzisiaj ,zaraz po przyjeździe, mieliśmy spotkanie z przedstawicielką firmy Practivista – Panią Katarzyną Dąbrowską. Dowiedzieliśmy się więcej o naszych miejscach stażów, oraz m.in zasad panujących w naszym miejscu zakwaterowania.

 • Weronika Lazinska 21 maja 2023 at 15:02

  Właśnie skończyliśmy pierwsze spotkanie face-to-face z naszym partnerem praktyk – Practivistą. Pani Katarzyna Dąbrowska omówiła z nami zasady korzystania z miejsca noclegowego oraz miejsca, w których będziemy pracować.

 • Natalia Szwarc 21 maja 2023 at 15:05

  Dzisiaj odbyło się spotkanie z organizatorem praktyk w Marbelli – panią Katarzyną Dąbrowską. Poznaliśmy regulamin hostelu, podstawowe informacje o dojeździe do zakładu pracy, a także przydzielono nas już do pokoi.

 • Nikola Szyrwinska 21 maja 2023 at 15:05

  Dzisiaj mieliśmy spotkanie z Panią Katarzyną Dąbrowską – Partner, który zorganizował nasze praktyki w Marbelli. Dowiedzieliśmy się dużo o szczegółach miejsca stażu, regulaminie obowiązującym w hostelu.

Napisz komentarz