• +48 (91) 43 37 240

VEPO5 – 23.05.2023

Dzień 3

Poniedziałkowy wieczór spędziliśmy poznając Marbellę. Na spacer urokliwymi uliczkami  starego miasta zabrała nas Pani Katarzyna Dąbrowska. Po dniu pracy była to niezwykła uczta duchowa. Kaskady fuksjowych  bugenwilli, fioletowych drzew jakaranda (czyt. hakaranda) i błękitnych okiennic  ubarwiały białe ściany domów.

We wtorkowy poranek samodzielnie ruszyliśmy do zakładów pracy. Wymieńmy przykładowe zadania, które czekały na nas do wykonania:

– kierunek reklama: rebranding broszur, ocena jakości treści na Instagramie, szykowanie materiałów do druku, robienie zdjęć na stronę internetową i wysyłanie e-maili,

– kierunek logistyka: przyczepianie do produktów tagów RFID i metek, drukowanie metek i etykiet z cenami oraz przyklejenie ich do produktu, rozwożenie paczek,

– kierunek ekonomia: skanowanie dokumentów, uzupełnienie danych w komputerze niezbędnych do zaksięgowania,

– kierunek hotelarstwo: prasowanie pościeli i ręczników,

– kierunek turystyka: poznanie tras w parku linowym i sposobów zabezpieczenia korzystających, przygotowanie stanowiska pracy i sprzętu oraz umów w wypożyczalni rowerów .  

A popołudniu kolejna lekcja języka hiszpańskiego 😉

20 komentarzy

 • Natalia Szwarc 23 maja 2023 at 14:28

  Gdy przyjechałam do pracy (parku linowego) , pracodawca przywitał mnie bardzo miło. Razem z personelem wytłumaczyli mi jak zakładać i zapinać uprząż. Następnie wyjaśnili mi jak posługiwać się danym sprzętem, abym późnej mogła wejść na wyznaczone trasy. Na początku wyglądało to skomplikowanie, lecz szybko to opanowałam. Nauczyłam się nawet poruszać po najtrudniejszej trasie. Wszystko po to, aby w następne dni pracy umiała pomóc odwiedzającym w różnych sytuacjach oraz aby ich pobyt w parku był udany.

 • Martyna Dorocinska 23 maja 2023 at 14:45

  Dzisiaj był drugi dzień pracy. Zostałam powoli wprowadzona w zadania które będę wykonywać podczas stażu. Musiałam zapoznać się z trasami parku linowego, aby w razie potrzeby pomóc dzieciom które będą jej potrzebować. Czuje się spełniona dzisiejszymi wrażeniami.

 • Nikola Szyrwinska 23 maja 2023 at 14:47

  Dzisiaj nauczyłam się wypełniać umowę wypożyczania rowerów, wystawiałam sprzęt rowerowy przed sklep.

 • Martyna Dorocinska 23 maja 2023 at 14:47

  Miejsce w którym zapina się uprzęże.

 • Katarzyna Truszkowska 23 maja 2023 at 15:57

  Dzisiaj odbył się mój drugi dzień pracy w mojej firmie. Zadaniem jakim się zajmowałam był rebranding broszur firmowych.

 • Zuzanna Jaroszynska 23 maja 2023 at 16:07

  W kolejnym dniu praktyk umieszczałam tagi RFID i metki na ubraniach oraz akcesoriach, drukowałam etykiety z cenami i kodami kreskowymi oraz umieszczałam zapasy w odpowiednich miejscach w magazynie.

 • Aleksandra Urbala 23 maja 2023 at 16:23

  Dzisiaj pomagałam wyładowywać paczki z kilku samochodów dostawczych, sortowałam je ze względu na region, a także dostarczałam przesyłki, ktorych miejsca docelowe były blisko naszej siedziby, używając wózka ręcznego naładownego taczkowego.

 • Laura Smolnik 23 maja 2023 at 17:01

  O 8 rano zaczęłam swoje praktyki. Na początku zostawiłam swoje rzeczy i dostałam plakietkę oraz fartuch firmowy hotelu. Obsługiwałam gości hotelowych podczas śniadań. Później przygotowywałam całą sale już na jutrzejszy dzień. Po skończeniu tego zadania poszłam do drugiej sali gdzie podawane są lunche. Akurat dzisiaj w hotelu był fotograf, który robił zdjęci pod menu hotelowe. Na koniec pracy zostałam poczęstowana tymi daniami, aby lepiej zapoznać się z kuchnią hiszpańską. O 14 skończyłam praktyki i wróciłam do hostelu na obiad, po którym była lekcja hiszpańskiego.

 • Daria Kowalska 23 maja 2023 at 18:00

  Dzisiaj był mój drugi dzień pracy. Znajdowałam się na dziale housekeepingu, dokładniej w pralni. Poznałam dzisiaj wiele osób pracujących w tym samym hotelu, hotelu Lima Marbella. Pracownicy byli mili i wyrozumiali. Pogoda dzisiaj dopisywała i na szczęście nie padał dzisiaj deszcz. Odbyłam także kolejne lekcje języka hiszpańskiego, które prowadzi Pani Christina.

 • Katarzyna Radlinska 23 maja 2023 at 18:11

  Drugi dzień praktyk w zakładzie. Na początku zostałam zapoznana z działalnością firmy i z maszynami, które posiada. Przygotowywałam materiały reklamowe do zadruku. Obserwowałam proces drukowania zamówień i laminowałam. Zostałam zaznajomiona z dzialanem z systemu zamówień firmy. Przygotowywałam i formatowałam wizytówki do wydruku w programie Corel.

  Na następnie dnie dostalam zadanie przygotowania nowych postów na instagrama firmy.

  Po pracy zajęcia z hiszpańskiego, spacer i odpoczynek :))

 • Natalia Grynfelder 23 maja 2023 at 18:13

  Dzisiaj zaczęłam pracę od sortowania dokumentów. Następnie poszłam skanować rozliczenia podatkowe. Zjadłam obiad w pracy i był bardzo dobry. Na koniec zrobiłam reklamę w canvie.

 • Julia Ranachowska 23 maja 2023 at 18:18

  Dzisiaj odbyłam swój drugi dzień stażu. Moim zadaniem była segregacja i skanowanie dokumentów.

 • Weronika Lazinska 23 maja 2023 at 18:22

  Dzisiaj pracując w wypożyczalni rowerów nauczyłam się jak przygotować sprzęt do wypożyczenia i jak wypełnić kontrakt z klientem. Atmosfera uczenia się była naprawdę przyjemna. Po południu odbyła się kolejna lekcja języka hiszpańskiego, w taki sam ciekawy sposób.

 • Nikola Korzynek 23 maja 2023 at 18:35

  Dzisiejszy dzień minął bardzo przyjemnie. Na praktyce miałam za zadanie powpisywać do programu księgowego dane takie jak, kwoty płatności, nazwy klientów, wydatki. Po skończonej pracy i obiedzie znów był hiszpański. Później poszłam na około 2 godziny na miasto i porobiłam mnóstwo zdjęć.

 • Kinga Hein 23 maja 2023 at 18:48

  Dzisiaj przepisywałam frekwencję pracowników za dane miesiące.

 • Maja Tomala 23 maja 2023 at 19:42

  Dzisiaj byłam drugi dzień w pracy. Pracuję w dziale marketingu w firmie architektonicznej. Moim zadaniem dzisiaj było stworzenie kilku instastory i postów na Instagrama firmy.

 • Jan Bak-Nowak 23 maja 2023 at 19:57

  Dzisiaj zaraz po przyjściu do pracy rozładowaliśmy furgonetkę przesyłek które później posegregowaliśmy że względu na okręgi kurierów. Następnie wraz z jednym z pracowników dostarczałem paczki do klientów. Nauczyłem się obsługiwać skaner kodów kreskowych.

 • Marta Stolowska 24 maja 2023 at 04:12

  Tego dnia dostałam wiele zadań, np.: umieszczanie na ubraniach tagów RFID, ometkowywanie, drukowanie etykiet czy sortowanie produktów.

 • Jakub Domanski 24 maja 2023 at 06:23

  Drugiego dnia pracy omówiliśmy plan stworzenia nowej marki dla hurtowni warzyw i owoców. Później przygotowywałem opis rzeczy, które można poprawić na Instagramie marki.

 • Julia Gralak 2 czerwca 2023 at 06:00

  W drugim dniu praktyk zostały mi przydzielone pierwsze zadania do wykonania samej. Rozpoczęłam planowanie kampanii reklamowej.

Napisz komentarz