• +48 (91) 43 37 240

VEPO5 – 24.05.2023

Dzień 4

Środa przywitała nas przebijającym się zza delikatnych chmurek słońcem. Po obfitym śniadanku ruszyliśmy do, gdzie z uśmiechem powitali nas pracodawcy i współpracownicy.

Prócz czynności, które wykonywaliśmy już poprzednio pojawiły się nowe zadania. Oto część z nich:

– kierunek ekonomia: skanowanie pitów i wprowadzanie danych do systemu, rozliczenia czasu pracy w tym: dni chorobowych i zwolnień lekarskich,

– kierunek reklama: przygotowanie stanowisk do wykonania zdjęć reklamowych i wykonanie zdjęć,

– kierunek turystyka: obsługa wypożyczającego rower,  w tym przygotowanie umów, sprzętu i wprowadzenie informacji o wypożyczeniu do systemu,

– kierunek logistyka: wydruk etykiet i kodów kreskowych a także umieszczenie zapasów w magazynie, sortowanie towarów zgodne z rejonem dostarczenia przesyłki,

– kierunek hotelarstwo: housekeeping.

Mieliśmy okazję zagrać w grę integracyjną „Spała wioska” integrując się ze sobą i polską grupą naszych rówieśników ze Zgierza.

20 komentarzy

 • Martyna Dorocinska 24 maja 2023 at 12:21

  Dzisiaj pracę zaczęłam od rozwieszania uprzęży na stalowe linki. Trzeba było rozwiesić ich około 100. Następnie na trasie do treningu zaczepiania karabińczyków pomagałam dzieciom w ich pierwszych zaczepieniach, jest to trudne do zrobienia, ponieważ jest tam system na magnes. Jednak jest to bardziej bezpieczne niż w polskich parkach linowych. Monitorowałam także park, i jeżeli jakieś dziecko miało problem, to je rozwiązywaliśmy np.podając linę. Czuje, że jest to praca dla mnie, ponieważ uwielbiam pracować z dziećmi.

 • Natalia Szwarc 24 maja 2023 at 12:38

  Dzisiaj do parku linowego przybyła grupa dzieci. Najprawdopodobniej byli oni na wycieczce szkolnej. Razem z innym pracowniami zapinaliśmy ich w uprzęże, a następnie wysyłaliśmy ich do miejsca, gdzie uczyli się posługiwać karabińczykami. Ja również udzielałam im rad, co i jak po kolei mają zrobić. Podczas gdy dzieci się bawiły na trasach linowych, ja obserwowałam czy wszystko jest w porządku i nikt nie potrzebuje pomocy. Czasem, gdy jedno z dzieci utknęło na tyrolce, biegłam z liną, aby dalej mogło na spokojnie zjechać po linie. Uznaję ten dzień jako bardzo produktywny.

 • Jan Bak-Nowak 24 maja 2023 at 14:27

  Dzisiaj zaraz po przyjściu do pracy zostałem przydzielony do rozowożenia paczek z Carlosem. Rozwoziliśmy paczki cały dzień głównie po dzielnicach przemysłowych.

 • Jakub Domanski 24 maja 2023 at 14:27

  Trzeciego dnia zaplanowałem co trzeba poprawić na Facebooku LinkedInie i profilu Google Maps marki.

 • Natalia Grynfelder 24 maja 2023 at 15:16

  Trzeci dzień praktyk zaczęłam od sortowania dokumentów ze względu na dział. Potem wyjątkowo pojechałam z moją opiekunką stażu po dekoracje do jadalni. Na konoec zrobiłam plakat e canvie.

 • Laura Smolnik 24 maja 2023 at 18:08

  Początek dnia wyglądał tak samo, ze obsługiwałam gości podczas śniadań. po tym przyszedł czas na przygotowanie sali na jutrzejszy poranek, a następnie razem z Esther- razem jesteśmy na restauracji, przygotowaliśmy stoły pod rezerwacje na 38 osób. Później obsługiwałam gości z baru. O 14 zakończyłam praktyki i wróciłam do hostelu.

 • Daria Kowalska 24 maja 2023 at 18:13

  Dzisiejszego dnia na dziale housekeepingu pracowałam przy praniu wszelkich prześcieradeł i poszewek oraz ręczników. Dzięki pracujących ze mną Hiszpanów, nauczyłam się nazw elementów w pralni. Odbyłam także kolejne lekcje języka hiszpańskiego z Panią Christiną. Podczas czasu wolnego zwiedziłam kolejne miejsca w mieście.

 • Katarzyna Radlinska 24 maja 2023 at 18:26

  Dzisiejszy dzień praktyk zaczęłam od zalaminowania kart menu dla restauracji. Poprawiłam projekt logo dla klienta firmy, a moja poprawiona wersja spodobała się i została zaakceptowana. Formatowałam do druku zamówienia dla klientów, m.in zaproszenia komunijne, urodzinowe a nawet plakaty wyborcze. Drukowałam i ciełam je na gliotynie (co było bardzo satysfakcjonujące).

 • Julia Ranachowska 24 maja 2023 at 18:42

  Dzisiaj w pracy zajmowałam się tym samym co poprzedniego dnia. Była to segregacja i skanowanie dokumentów. Oprócz tego szef wytłumaczył mi strukturę organizacyjną przedsiębiorstwa i czym zajmuje się każdy z działów.

 • Weronika Lazinska 24 maja 2023 at 19:01

  Dzisiaj, w trzecim dniu praktyk, razem z moim pracodawcą przywiozłam dodatkowe rowery do wypożyczenia. Miałam również o wiele więcej kontaktu z klientami i samodzielnie próbowałam ich obsługiwać, oczywiście pod okiem szefa. Popołudniu mieliśmy zajęcia integracyjne i graliśmy w ciekawą grę.

 • Nikola Szyrwinska 24 maja 2023 at 19:06

  Dzisiaj była dostawa nowych rowerów, odpakowywałam je oraz obsługiwałam klientów wypełniając umowy oraz uzupełniając dane w komputerze.

 • Kinga Hein 24 maja 2023 at 19:22

  Trzeciego dnia pracy przepisywałam listy obecności pracowników.

 • Marta Stolowska 24 maja 2023 at 19:38

  Dzisiaj przygotowywałam towary do sprzedaży. Umieszczałam je również w odpowiednich miejscach sklepu.

 • Zuzanna Jaroszynska 24 maja 2023 at 19:38

  Dzisiaj przygotowywałam ubrania do sprzedaży oraz umieszczałam zapasy na odpowiednich miejscach w sklepie.

 • Aleksandra Urbala 24 maja 2023 at 20:05

  Dzisiaj rozładowywałam i sortowałam paczki, ale również rozwoziłam je z Freddiem, który pokazał mi proces potwierdzania dostarczenia przesyłki przy użyciu skanera.

 • Nikola Korzynek 24 maja 2023 at 20:14

  Dzisiaj na praktykach robiłam to samo co wczoraj, czyli księgowałam płatności. Praca minęła mi szybko i przyjemnie, w miłej atmosferze. Później, w czasie wolnym poszłam na plażę żeby się poopalać.

 • Katarzyna Truszkowska 24 maja 2023 at 20:18

  W trzecim dniu praktyk nauczyłam się pracy w nowym programie graficznym oraz kontynuowałam rebranding broszur firmowych.

 • Julia Gralak 24 maja 2023 at 20:24

  Dzisiejszy dzień w pracy spędziłam na przygotowaniu prezentacji do przyszłej kampanii reklamowej, którą mam stworzyć.

 • Maja Tomala 24 maja 2023 at 20:42

  Dzisiaj w trzeci dzień pracy razem z kierowniczką marketingu omówiłyśmy kilka projektów postów i relacji na Instagrama firmy oraz pomogłam naprawić błąd na stronie internetowej. Dostarczono mi pendrive ze zdjęciami i projektami wykonanymi przez innych, które mogłam użyć w swoich pracach.

 • Julia Gralak 25 maja 2023 at 15:37

  Dzisiaj planowałam posty na Instagrama firmy. Odpisywałam też na maile. Uczyłam się jak przyjąć klienta, przedstawić ofertę.

Napisz komentarz