• +48 (91) 43 37 240

VEPO5 – 27.05.2023

Dzień 7

Po tygodniu pracy i wieczornym spacerze uliczkami miasta niektórzy z uczestników VEPO otworzyli oczy tuż przed obiadem. Część z tych, którzy wstali troszkę wcześniej ruszyła do pobliskiej kawiarenki na brunch, czyli późne drugie śniadanie. Lokalne przysmaki w postaci mini – pizzy i croissantów oraz pachnącego cappuccino trafiły w ich kulinarne gusta.

Opiekunki stażu, Panie Wioletta Ryndak i Elżbieta Krawczyk przygotowały dla uczestników VEPO integracyjną grę miejską. Praktykanci podzieleni na zespoły 3-4 osobowe dostali do wykonania 4 zadania, których czas wykonania mija w niedzielę o godz. 18:00. Efekty ich zmagań postaramy się zaprezentować. Nagroda niespodzianka już czeka na zwycięzców.

Niektórzy skorzystali z kąpieli morskich i słonecznych pod nadzorem ratownika, czyli Pani Elżbiety Krawczyk. Inni ruszyli na zakupy do pobliskiej La Canady. Część pozostała w hotelu spędzając czas na grach w karty i uno. Ekonomistki zabrały się za pranie wykorzystując moce przerobowe hotelowej, samoobsługowej pralni. I okazało się, że nie jest to takie proste. Największe problemy przysporzyła suszarka, gdyż mokre ubrania włożone do urządzenia, nadal były mokre… po wybranym i skończonym programie suszenia. Chyba coś poszło nie tak…

Opiekunki stażu na bieżąco dokumentują pracę podopiecznych w postaci zdjęć i filmików. I tu zaczyna się zabawa w kotka i myszkę 😉 pomiędzy uczniami i nauczycielkami. Na korytarzu stoi Pani Ela i rozmawia z dziewczynkami, które wróciły z zakupami. Dziewczynki pokazują co kupiły. Nagle otwierają się drzwi i pojawia się Pani Wioletta z aparatem fotograficznym, a po dziewczynkach pozostał jedynie zapach prezentowanych kosmetyków…Jak widać nie każdy chce zostać celebrytą 😉

Najbardziej ucieszyła nas pogoda, gdyż zapowiadany deszcz ominął nas bokiem.

19 komentarzy

Napisz komentarz