• +48 (91) 43 37 240

VEPO5 – 31.05.2023

Dzień 11

Jakub Domański z  kierunku reklama odbywa staż w biurze Frutas y Verduras Acosta w dzielnicy Marbelli – San Pedro Alcantara. Dojazd do pracy miejskim autobusem zajmuje mu 30 minut. Firma zajmuje się handlem owocami i warzywami zaopatrując m.in. przedsiębiorstwa, restauracje, przedszkola i szkoły. Swoją hurtownię ma zlokalizowaną w odległym o ok. 25 km miasteczku Estepona.

Już w pierwszych dniach praktyki wspólnie z pracownikami dokonał analizy dotychczasowego profilu firmy na Instagramie. Stworzył i przedstawił propozycje zmian w celu poprawy marki. Zaproponował plan stworzenia nowej marki dla hurtowni owoców i warzyw.

Swoje umiejętności graficzne wykorzystuje  w pracy nad social mediami, w tym projektuje posty na Instagram. W oparciu o firmową księgę znaku tworzy szablony nowych grafik w programie Adobe Illustrator.

Zredagował interaktywne treści reklamowe dla uczniów z hiszpańskich szkół.

Wraz z właścicielem firmy był w hurtowni w Esteponie, by przekazać pracownikom koszulki firmowe z nowym logotypem.

Kuba, sto lat z okazji Twoich dzisiejszych 18 urodzin !!!

Efekty pracy Jakuba 🙂

 

 

 

 

 

17 komentarzy

Napisz komentarz