• +48 (91) 43 37 240

VEPO5 – 4.06.2023

Dzień 15

Przedostatnia niedziela w Marbelli.

Dziś nadszedł leniwy dzień. Po wczorajszej wycieczce do  Malagi większość uczestników odsypiała trudy zwiedzania, a ich pierwszym niedzielnym posiłkiem był obiad.  Ponieważ na niebie nie było żadnej chmurki i słońce mocno grzało część z vepowiczów skorzystała z kąpieli w basenie lub morzu chłodząc rozgrzane ciała. Niektórzy musieli sięgnąć po panthenol by „ugasić” skutki nadmiernego opalania się. Pozostali wybrali grę w karty na hostelowym tarasie i integrację z nowo przybyłą grupą rówieśników z Olkusza.

Dziś mijał termin wykonania pierwszego zadania zleconego przez szkołę i trzeba było „urwać” trochę wolnego czasy by je ukończyć.

A od jutra zaczyna się Feria de Marbella, czyli tygodniowa fiesta w ramach obchodów święta miasta i jego patrona św. Bernabe. Na ten 7-dniową imprezę miasta, ulice i domy są już przystrojone kolorowymi dekoracjami. Więcej o tym wydarzeniu w kolejnych relacjach.

 

19 komentarzy

Napisz komentarz