• +48 (91) 43 37 240

VEPO6 – 05.06.2024

Dzień 25 #Vepo6

Wczoraj pisaliśmy dużo o jedzeniu. Dziś postanowiliśmy zaprezentować Wam jak wyglądają nasze obiady po ciężkim dniu pracy. Na załączonych zdjęciach można zauważyć stałe elementy naszego menu jak chociażby słynne frytki oraz lody w kubeczku.

Odwiedziliśmy również dzisiaj Julię Gad z kierunku technik hotelarstwa, która pracuje w hotelu Marbella Village położonym w sercu miasta.

Zwieńczeniem naszego dnia był pokaz fajerwerków, który zainicjował wydarzenie Feria de San Bernabe. Jest to huczna, trwająca tydzień impreza, która ma swoje odpowiedniki w innych miastach Andaluzji. Podczas celebracji miasto przyozdobione jest w barwy miejskie oraz kolory flagi Andaluzji. Święta te spajają Andaluzyjczyków w ich miłości do własnego regionu. Co do samego pokazu – mimo iż spektakl fajerwerków opóźnił się grubo ponad godzinę nikt z nas nie był zawiedziony, ponieważ sam pokaz był urozmaicony, ale również bardzo długi. Pokaz trwał ponad 15 minut. Dobrze, że przybyliśmy na miejsce znacznie wcześniej, gdyż mogliśmy zająć najlepsze miejsca siedzące do podziwiania owych fajerwerków.

8 komentarzy

Napisz komentarz