• +48 (91) 43 37 240

VEPO6 – 07.06.2024

Dzień 27 #Vepo6

Piątek, to prawdziwy początek festiwalu w Marbelli, jednak dla nas to ostatni dzień w tym cudownym miejscu.               A szkoda, bo dzieje się tu naprawdę dużo. Dookoła słychać latynoskie rytmy, wszędzie widać stroje flamenco oraz mnóstwo rozbawionych ludzi. Trzeba przyznać, że Hiszpanie, a także mieszkający tu na stałe rezydenci, potrafią się wspaniale bawić.

Po obiedzie Pani Katarzyna wraz z panem Alberto przygotowali wspólnie skromny poczęstunek. Ponadto otrzymaliśmy dyplomy ukończenia naszych praktyk. Podziękowano nam za ciężką pracę przez ostatnie 4 tygodnie. Podsumowaliśmy cały pobyt za granicą.

W wolnym czasie udaliśmy się jeszcze na ostatnie zakupy pamiątek. Kto zrobił to wcześniej, relaksował się w basenie. Wieczorem zaczęliśmy się pakować. Tej nocy poszliśmy spać wcześniej niż zazwyczaj, gdyż wcześnie rano udajemy się busem na lotnisko do Malagi w podróż powrotną.

Żegnaj Marbello! Żegnaj Andaluzjo! Będziemy tęsknić! 

7 komentarzy

Napisz komentarz