• +48 (91) 43 37 240

VEPO6 – 30.05.2024

Dzień 19 #Vepo6

Czwartek to nie tylko praca oraz oczekiwanie na piątek, to również basen, który stał się już nieodzowną częścią naszego pobytu, choć minęło zaledwie dwa dni od oficjalnego otwarcia. Kąpiąc się w przyjemnie chłodnej wodzie możemy się zrelaksować po ciężkim dniu w biurze lub na

magazynie. Co więcej, możemy nabrać sił do nowych wyzwań, które czekają nas popołudniu.

Dzisiejszy Cultural Walk odbyliśmy z panią Paolą, która zaprowadziła nas do Museo del Grabado, które specjalizuje się we współczesnej sztuce hiszpańskiej. Oprócz wielu nieznanych nam szerzej artystów, mogliśmy podziwiać kilka prac legendarnego Juana Miro. Muzeum położone jest, a jakże, na starym mieście, tuż przy zamku. Wiodą do niego wąskie brukowane uliczki i bardzo łatwo jest je minąć.  

Dzisiaj rozmawialiśmy z Adrianem Sawczukiem, kierunek technik ekonomista, który pracuje dla PFV Asesores w Puerto Banus, jednej z dzielnic Marbella. Do jego celów należy planowanie i prowadzenie działalności gospodarczej, obliczenia podatków, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych oraz rachunkowości, a także wykonywanie analiz i sporządzanie sprawozdań z działalności podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Adrian ma niezwykle ciekawego szefa, który oprócz pomocy w biurze, pokazuje mu jak wygląda praca w terenie.

13 komentarzy

Napisz komentarz