VEPO8 – 27.05.2026
Dzień 24
Dzisiejsza środa była taka jak trzy poprzednie, upłynęła nam na pracy i dalszym szkoleniu się w wybranych przez nas zawodach.
Wywiad z Wojciechem Hukiem, technikiem logistyki.
28 komentarzy
Napisz komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.








BartoszAdamek 27 maja 2026 at 08:43
Dzisiaj uzupełniałem prezentację dotyczącą mojej wycieczki
MarcinWieczorek 27 maja 2026 at 09:34
Dzisiaj konczylismy prezentacje. Po pracy mielismy hiszpanski.
ZofiaProficz 27 maja 2026 at 09:46
Dzisiaj kończyłam tworzenie prezentacji z moją wycieczką. Po południu mieliśmy zajęcia z hiszpańskiego.
ZuzannaZabilowicz 27 maja 2026 at 10:15
Dzisiaj kontynuowaliśmy wczorajszy projekt korzystając z narzędzia tracking oraz rozpoczęliśmy naukę kolejnego narzędzia – keylight. Nauczyliśmy się prostej obróbki i usuwania „green screena”. Po pracy odbyła się ostatnia lekcja hiszpańskiego.
JuliaSierocinska 27 maja 2026 at 17:03
Dzisiaj kontynuowaliśmy program z wczoraj. Później zaczęliśmy nowy projekt w after effects związany z prezentowaniem pogody. Następnie mieliśmy ostatnią część kursu z hiszpańskiego.
SebastianSztolcman 27 maja 2026 at 19:36
Dziś zajmowaliśmy się składaniem opakowań jednostkowych dla kosmetyków. Później odbyła się czwarta i ostatnia lekcja hiszpańskiego. Następnie udaliśmy się na krótki spacer po mniej turystycznej części Granady.
MajaHarlukowicz 27 maja 2026 at 19:40
Dzisiaj w pracy kontynuowalam animacje w programie after effects. Pozniej jadlam obiad oraz bylam na dworze.
BiankaChelmowska 27 maja 2026 at 19:54
Dzisiaj uczyliśmy się chwytów marketingowych oraz jak zareklamować naszą firmę. Widzieliśmy żółwie.
NataszaLeper 27 maja 2026 at 20:03
Dzisiaj w pracy uczyliśmy się o reklamach firmy w internecie. Po teorii w ramach ćwiczenia tworzyliśmy własne reklamy w parku. Po pracy korzystałam z ostatnich dni w Granadzie i spacerowałam po parku.
AntoniJaz 27 maja 2026 at 20:05
Dziś w pracy obsługiwałem drukarkę i pomagałem w różnych prostych zadaniach mojemu przełożonemu. Po pracy byłem na ostatnim już kursie języka hiszpańskiego.
JuliaNatalczyk 27 maja 2026 at 20:12
Dzisiaj kończyliśmy robienie prezentacji. Po pracy mieliśmy hiszpański.
JanOlszewski 27 maja 2026 at 20:13
Dzisiaj w pracy uczyliśmy sie roznych technik nagrywania filmikow promocyjnych.
Wojciech Huk 27 maja 2026 at 20:24
Dzisiaj w pracy zajmowałem się montażem opakowań dla firmy zewnętrznej.
DominikaMaskalevich 27 maja 2026 at 20:47
Dzisiaj uczyliśmy się robić filmiki reklamujące nasze firmy, w ramach tego zrobiliśmy zadanie praktyczne które dotyczyło nagrania 9 filmików na przeróżne tematy. Po południu pojechałam na miasto.
ZuzannaMocarska 27 maja 2026 at 21:32
Na początku dzisiejszego dnia kończyliśmy projekt z wczoraj. Potem zaczęliśmy tworzyć filmik przedstawiający prognozę pogody. Wieczorem wybrałam się z przyjaciółką na spacer.
LenaKulossa 28 maja 2026 at 05:58
Tego dnia wykonywałam swoje typowe obowiązki w pracy, takie jak porządkowanie przestrzeni wspólnych oraz ścielenie łóżek. Później po południu wyszliśmy na spacer po okolicy.
BartoszGnysinski 28 maja 2026 at 07:11
Dzisiaj w zakładzie pracy pilnowałem pracę drukarki do kopert, a następnie przygotowywałem je do wysyłki. Po pracy udałem się na ostatnią lekcję języka Hiszpańskiego, a do zakwaterowania wróciłem metrem z koleżanką.
MarcelZamecki 28 maja 2026 at 07:55
Dzisiaj w pracy składaliśmy kartony, a nastepnie pakowaliśmy do nich kosmetyki
MajaLysakowska 28 maja 2026 at 09:34
Dziś w pracy sprzedawałam turystom wycieczki fakultatywne po alhambrze a po pracy wybraliśmy się naszą ostatnią lekcję hiszpańskiego.
ArseniDzyakanau 28 maja 2026 at 14:03
Dzisiaj uczyliśmy się o social mediach i o tym, jak można wykorzystywać je w firmach do promocji oraz reklamy. Później praktykowaliśmy to w praktyce, nagrywając TikToki na różne tematy związane z marketingiem i biznesem.
NataszaLagowska 28 maja 2026 at 19:38
Dzisiaj na pratykach przyjmowałam rezerwacje itp. Potem poszliśmy na ostatnią lekcje hiszpańskiego. Do obiektu noclegowego wróciliśmy spacerkiem.
BartoszKrasowski 28 maja 2026 at 19:40
Dzisiaj w pracy pomagałem na recepcji oraz sprawdzałem czy pokoje są gotowe do zakwaterowania nowych gości. Po próbach odbyła się już niestety ostatnia lekcja hiszpańskiego.
AleksandraAluchniaJopek 28 maja 2026 at 20:40
Dzisiaj w pracy składałam kartony które służyły jako opakowania zbiorcze a później pakowaliśmy w nie opakowania jednostkowe. Po pracy udałam się na kurs hiszpańskiego.
KlaudiaAndrzejewska 29 maja 2026 at 06:02
Dzisiaj dalej pracowaliśmy w programie After effects i ćwiczyliśmy opcje Trackowania. Po zajęciach poszłam na basen popływać a potem na spacer.
PiotrTomala 29 maja 2026 at 06:59
Dzisiaj w pracy zajmowałem się przygotowywaniem zamówień do wysyłki oraz rozmieszczaniem produktów na regałach magazynowych. Po pracy zagrałem ze znajomymi w padla.
AnnaStyrylska 29 maja 2026 at 08:01
Dziś w pracy pakowaliśmy kosmetyki oraz składaliśmy kartony. Po pracy odbyła się ostatnia lekcja języka hiszpańskiego.
MajaZembrzuska 29 maja 2026 at 18:48
Dzisiaj zaczęliśmy nową animacje, przedstawienie pogody w Hiszpanii. Po pracy zaczęłam się pakować, a później poszłam kupić hiszpańską szynkę :).
AlicjaAndrzejewska 31 maja 2026 at 16:24
Dzisiejszy dzień był nawet spokojny, wykonywałam swoje obowiązki w pracy, dbałam o porządek na recepcji i przygotowywałam pokoje żeby były gotowe na przyjazd gości, po pracy wyszłam na spacer ze znajomymi na zachód słońca.