• +48 (91) 43 37 240

W Poznaniu zakończyła się X Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

26 Kwi

W organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu olimpiadzie wzięło udział 8745 uczniów z 284 szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Do finału dotarło 62 uczestników reprezentujących 46 szkół, wśród nich znalazł się Piotr Smuda z klasy IV b. Po ciężkich zmaganiach z zadaniami finałowymi czekaliśmy na jego wynik.
Podczas uroczystej Gali Piotr dowiedział się, że zajął zaszczytne 20 miejsce, pokonując 8725 innych logistyków z Polski i uzyskał tytuł finalisty X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Za swoje osiągnięcia otrzymał m.in. tablet.
Wiedza zdobyta podczas nauki w naszym Technikum dała mu szansę na znalezienie się wśród najlepszych z najlepszych uczniów szkół kształcących przyszłych logistyków i spedytorów. Teraz przed nim nowe wyzwania. Życzymy wielu sukcesów w życiu i powodzenia w planowaniu swojej kariery zawodowej.

Napisz komentarz