Wagary na językach – Dni otwarte oraz konkurs dla gimnazjalistów

10 Mar

Technikum Zawodowe nr 4 w Zespole Szkół nr 8 w Szczecinie zaprasza uczniów gimnazjów na DNI OTWARTE oraz KONKURS p.t. Wagary na językach, czyli gry i zabawy związane z kulturą krajów anglojęzycznych.

Proponujemy Państwa uczniom sposób na nietypowe spędzenie tzw. Dnia Wagarowicza w naszej szkole. Przedstawicieli poszczególnych klas II i III z Państwa szkoły czeka przygoda z językiem angielskim podczas przeglądu tradycyjnych gier i zabaw z krajów anglojęzycznych. Wydarzenie zwieńczy językowy test oparty na wiedzy zdobytej podczas przeglądu.

W tym samych dniu, tj. 20.03.2015 w godzinach od 11.30 do 14.00 zapraszamy wszystkich gimnazjalistów wraz z opiekunami na Dni Otwarte Technikum nr 4 w Zespole Szkół nr 8 w Szczecinie. W programie przewidujemy:

• zapoznanie gości z ofertą edukacyjną Technikum nr 4 na rok szkolny 2015/2016,
  • zwiedzanie szkoły,
  • możliwość uczestnictwa w tradycyjnych grach i zabawach związanych z kulturą krajów anglojęzycznych,
  • praktyczne poznanie zawodów nauczanych w naszej szkole,
  • możliwość indywidualnego lub grupowego spotkania i rozmowy z doradcą zawodowym,
  • wspaniałą zabawę.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!

Dyrekcja,
grono pedagogiczne
i uczniowie Technikum Zawodowego nr 4
w ZS nr 8 w Szczecinie