• +48 (91) 43 37 240

Wrzesień, czyli czas ruszać do szkoły

03 Wrz

Wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Przed nami 10 miesięcy wytężonej pracy, szczególnie intensywnej dla tegorocznych maturzystów, ale to także ważny dzień dla wielu uczniów rozpoczynających naukę w nowej szkole. Tak też było w ZS nr 8, od września tego roku w Technikum Organizacji i Zarządzania.
Uroczystość inaugurującą rok szkolny rozpoczęli Kacper i Wiktoria piosenką na pożegnanie lata: Kormorany. Apel poprowadzili nasi niezrównani konferansjerzy: Szymon i Monika, a w części prezentującej taneczne talenty wystąpili: Patrycja i Mateusz. Uczniów powitała pani dyrektor Ewa Kupidłowska, przypominając, że wiedza jest dla człowieka tym, czym atrament dla białej kartki, wypełnia go, nadając życiu sens. Swoje przemówienie pani dyrektor zakończyła życzeniami sukcesów naukowych. Pani dyrektor podkreśliła też, że od tej pory uczniowie klas pierwszych stali się pełnoprawnymi członkami naszej szkolnej rodziny.
Wszystkim uczniom życzymy, aby ten rok był szczególnie udany!

Napisz komentarz