• +48 (91) 43 37 240

WSPÓŁPRACA Z RYNKIEM LOKALNYM – TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ

07 Lut

W ramach współpracy z rynkiem lokalnym w I semestrze  technicy obsługi turystycznej z naszej szkoły mieli przyjemność uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez wykładowców Uniwersytetu Szczecińskiego  Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług  –  kierunku Turystyka i Rekreacja.  Uczniowie poszerzali swoją wiedzę w zakresie tematów:  „Marketing mix w turystyce”, „Pilotaż wycieczek w teorii i praktyce” oraz „Protokół Dyplomatyczny”. W ramach zajęć odbyły się nie tylko spotkania z wykładowcami, ale również z czynnymi zawodowo pracownikami branży turystycznej, którzy dzielili się z młodzieżą doświadczeniami z codziennej pacy.

Zajęcia odbyły się w auli szkolnej Technikum Zawodowego nr 4 w Zespole Szkół nr 8 im. Stanisława Staszica w Szczecinie.

ryneklokalny

Napisz komentarz