• +48 (91) 43 37 240

Wycieczka uczniów Zespołu Szkół nr 8 w Szczecinie do Hotelu Dana

26 Kwi

06 kwietnia 2018 r. 35 uczniów klas 3 Technikum Zawodowego Nr 4 w Zespole Szkół nr 8  uczących się w zawodzie technik hotelarstwa miało niepowtarzalną okazję zwiedzić jeden z najoryginalniejszych hoteli w Polsce, jakim jest Hotel Dana w Szczecinie – obiekt 4-gwiazdkowy. Uczniowie dzięki uprzejmości pracowników hotelu mogli poznać zasady funkcjonowania obiektu, zwiedzić część pobytową, w tym apartament prezydencki, część gastronomiczną, część biznesową, recepcję i lobby; skonfrontować wiedzę zdobytą w szkole.

Przewodnikiem po hotelu był Pan Rafał Zaweracz – Specjalista ds. sprzedaży i marketingu. Inicjatorem wycieczki był nauczyciel Obsługi konsumenta – Pan Jakub Pleskacz. Nad organizacją wycieczki czuwała pani Kamila Sosnowska – nauczyciel przedmiotów zawodowych. Uczniowie jednogłośnie stwierdzili, że warto było zobaczyć taki obiekt. Wygląd obiektu na długo zostanie w ich pamięci  i żałują, że nie ma w Szczecinie więcej tak prestiżowych hoteli.

A oto opinie uczestników:
– Wycieczka była świetna. Nigdy wcześniej nie byłam w tak ekskluzywnym hotelu. Gdyby nadarzyła się okazja, zwiedziłabym go po raz kolejny.
– Wycieczka bardzo mi się podobała. Miałam okazję zobaczyć hotel 4-gwiazdkowy i poznać pracę ludzi. Dużo się dowiedziałam, co jest przydatne w zawodzie hotelarza. Każdy przyszły hotelarz powinien zobaczyć hotel o takim standardzie. Naprawdę polecam.
– Wycieczka była bardzo udana. Hotel był piękny. Mogłam poznać pracę ludzi w nim, a także wyposażenie. Doświadczenie bardzo cenne.
– Zaliczam wycieczkę do jak najbardziej udanych. Mieliśmy okazję zobaczyć pracę ludzi w hotelu o bardzo wysokim standardzie, jednym z najlepszych w Szczecinie. Jestem pewna, że sama nie miałabym okazji zwiedzić takiego hotelu, dlatego fajnie, że szkoła dała taką szansę. OBY BYŁO WIĘCEJ TAKICH WYCIECZEK!

 

Napisz komentarz