• +48 (91) 43 37 240

Wycieczka zawodoznawcza – Hotel DANA w Szczecinie

06 Lut

W dniu 5 lutego 2018 r. uczniowie klas II Technikum Zawodowego nr 4 w Zespole Szkół nr 8 w Szczecinie, kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa, odbyli wycieczkę o charakterze wizyty zawodoznawczej w Hotelu DANA w Szczecinie. Dzięki uprzejmości Pani Dyrektor na terenie hotelu zajmował się nami Pan Rafał – Specjalista ds. sprzedaży i marketingu, niezwykle kompetentny i świetnie przygotowany do pracy z młodzieżą. Odwiedzany przez uczniów obiekt jest jednym z najwyżej ocenianych obiektów hotelarskich na terenie Szczecina – Hotel Dana Business & Conference – posiada 4 gwiazdki.

Celem tej wizyty było poznanie organizacji i technik pracy w obiekcie hotelarskim ze szczególnym uwzględnieniem pracy służby pięter, recepcji oraz działu gastronomicznego. Ponadto uczniowie zapoznali się ze standardami obsługi, wyposażenia oraz usługami które świadczy hotel. Dodatkowym atutem spotkania była możliwość zapoznania się z dokumentacją organizacji konferencji na bazie agendy imprezy.

Serdecznie dziękujemy pracownikom Hotelu Dana za poświęcony nam czas i przekazaną, niezwykle istotną, praktyczną wynikającą z doświadczenia wiedzą

A oto link do strony internetowej Hotelu Dana w Szczecinie:

https://www.hoteldana.pl/

Napisz komentarz