• +48 (91) 43 37 240

Wymiana polsko-niemiecka 2023

27 Mar

Po trzech latach wirtualnych spotkań wymuszonych szalejącym koronawirusem, w końcu mogliśmy spotkać się z Naszymi rówieśnikami zza zachodniej granicy. W ostatnich dniach mieliśmy przyjemność gościć w TOiZ i Naszych domach sympatyczną osiemnastkę gimnazjalistów z Hassfurtu. Już tradycyjnie ich wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze w „towarzystwie” atrakcji turystycznych (była nawet kąpiel w chłodnym, mokrym i jeszcze zimowym Bałtyku, a i jeszcze dodam – dobrze, że nie pogubiliśmy się w labiryntach podziemnego Szczecina), astronomicznych (baczna obserwacja gwiezdnych konstelacji w międzyzdrojskim planetarium) i kulinarnych (paprykarz nie jest ulubionym daniem Naszych przyjaciół). Minuty, godziny i dni minęły nadspodziewanie szybko i nowi znajomi dotarli już szczęśliwie do swoich docelowych, rodzinnych kwater.

My czekamy na rewizytę w czerwcu.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w inicjatywę.

Napisz komentarz