• +48 (91) 43 37 240

Wyniki rekrutacji VEPO 2

22 Sty

Drodzy Uczniowie,
W związku z zakończeniem procesu rekrutacyjnego do projektu VEPO – 2 – staże zawodowe dla uczniów w Irlandii Północnej finansowane przez UE z programu Erasmus+, w dniu 22 stycznia 2019 obradowała Komisja Rekrutacyjna Projektu VEPO-2 przy ZS nr 8 w Szczecinie. Do udziału zgłoszono 96 wniosków, z czego 52 zostały rozpatrzone pozytywne. Decyzją Komisji  uczniowie wymienieni na załączonych listach biorą udział w Projekcie (sierpień – lista A, wrzesień – lista B). Serdecznie gratuluję uczestnikom projektu.

Spotkanie wszystkich uczniów biorących udział w VEPO-2 odbędzie się 25 stycznia o godz. 8.40 w auli szkolnej. Obecność obowiązkowa.
Z poważaniem
Joanna Rygielska-Barwacz (koordynator VEPO -2)

WYNIKI REKRUTACJI

Napisz komentarz