• +48 (91) 43 37 240

Zawodowcy w terenie

24 Maj

W czwartek, 19 maja klasy 1C – technik hotelarstwa i 1D – technik obsługi turystycznej realizowali swoje zajęcia poza murami szkoły.

Obie grupy pojechały  do hotelu Amber Baltic w Międzyzdrojach. Hotelarze poznali tajniki pracy w nadmorskim kurorcie.  Recepcja, kuchnia, pokoje hotelowe i kontakt z obsługą przybliżył adeptom przyszłe obowiązki.

Turyści również mieli okazję obejrzeć hotel, ale głównym celem przyszłych przewodników turystycznych było  poznawanie walorów miasta i regionu. Odwiedzili muzeum figur woskowych, zaliczyli spacer po molo oraz  trenowali układ taneczny na plaży.

Dowodem niech będą fotografie, które przedstawiają uśmiechnięte twarze Hotelarzy i Turystów.

 

Opiekunowie:

Kamila Szpak – Sosnowska, Jakub Pleskacz, Joanna Melerska, Monika Majewska – Gałka

Napisz komentarz