• +48 (91) 43 37 240

Zebrania z rodzicami

04 Gru

Kochani Rodzice

Dnia 6 grudnia o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich Rodziców na zebrania z wychowawcami.

Harmonogram

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz włączają się w akcje charytatywne, niosąc przedświąteczną pomoc potrzebującym.

Prosimy i Was kochani Rodzice, abyście tego dnia i  Wy włączyli się do pomocy dla potrzebujących rodzin w ramach „Świątecznej paczki” lub dla podopiecznych Placówki Opiekuńczej „Nasz Dom”.

Przed zebraniami, od godziny 16.00, biblioteka szkolna we współpracy z samorządem ma przyjemność zaprosić Was na ciepłą kawę, herbatę i ciasto oraz lekturę bieżącej prasy i książek ze zbiorów naszej biblioteki, umilając Państwu czas oczekiwania na spotkanie z wychowawcami.

Prosimy, abyście w zamian wspomogli nasze akcje jakąś drobnostką. Mogą to być: mąka, cukier, makaron, środki czystości, kosmetyki, czekolada, zabawki, wszystko to, co jest potrzebne w życiu codziennym tym małym i tym dużym.

Jeśli w codziennym biegu zapomnicie czegoś ze sobą przynieść, prosimy o drobne datki, a wówczas, kupimy to, co potrzebne innym.

Na czas trwania zebrań z rodzicami pracownicy biblioteki zapewniają opiekę dla młodszego rodzeństwa naszych wychowanków. W programie puzzle, gry planszowe, malowanki, zabawy w towarzystwie starszych koleżanek i kolegów.

Pomieszczenia biblioteki znajdują się w starym budynku na parterze, po prawej stronie od głównego wejścia.

 

Napisz komentarz