• +48 (91) 43 37 240

Żeby Polska była Polską

20 Lis

9 listopada uroczyście obchodziliśmy 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Aula wypełniła się po brzegi uczniami klas pierwszych, drugich i trzecich. Nastroje przed przedstawieniem były raczej mieszane, ale po wszyscy byli podekscytowani i niemniej wzruszeni. Na scenie faceci w czerni i Pierwsza Brygada, przecudowne muzyczne interpretacje piosenek w wykonaniu Karoliny i Kacpra, fantastyczna recytacja (Julka, Malwina, Oliwer, Szymon, Paweł, Filip), roztańczony Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Szczecińskiej Krąg odkrył kilka kart historii Polski w rytmie krakowiaka, świetne prowadzenie Monika i Dawid. Jak zwykle Sabaton wzbudził spore emocje wśród wszystkich zgromadzonych.
Redakcja jest bardzo ciekawa Waszych refleksji, więc prosimy o komentarze.

Moi Drodzy za rok obchodzić będziemy 100 rocznicę odzyskania niepodległości – prosimy bardzo o pomysły, jak uczcić tak ważne wydarzenie.

 

Napisz komentarz