24 sie

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 »

Dnia 1 września o godz. 9.00 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016.
Uczniów klas I i II zapraszamy na godz. 9.00 do auli  na uroczysty apel.

01 lip

Wakacje »

Jest w życiu każdego ucznia taka chwila, gdy świat wokół staje się piękniejszy, ludzie bardziej przyjaźni, słońce mocniej świeci i każdy do każdego serdecznie się uśmiecha.

30 cze

Wykaz podręczników »

Zapraszamy do zapoznania się z wykazem podręczników na nowy rok szkolny

19 cze

Szkolnych wycieczek niezapomniany czar… »

Maj i czerwiec to najpiękniejsze miesiące w roku, nic więc dziwnego, że uciekamy, by na chwilę oderwać się od szkolnej codzienności i wyruszamy szukać przygód na… szkolnych wycie

19 cze

NIESPODZIANKA DLA TURYSTÓW – Greifswald »

Reaktywowaliśmy praktyki zagraniczne dla naszych hotelarzy. W tym roku szkolnym 11 uczennic wyjechało na tygodniowy pobyt do Greifswaldu, aby tam przygotować się do odbycia praktyk.

19 cze

V Turniej Historyczny dla szkół ponadgimnazjalnych »

Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej IPN w Szczecinie zaprosiło młodzież z województwa zachodniopomorskiego do udziału w Turnieju Historycznym „Szerokim gestem.

18 cze

KURS „LIDER TURYSTYKI PRZYRODNICZEJ” »

Uczniowie klasy II o specjalności Technik Obsługi Turystycznej poszerzyli swoją wiedzę o naszym regionie.

17 cze

Uczyć się bez książek? To możliwe! Niezwykła lekcja o wężach »

Lekcje biologii w naszej szkole nie mogą być nudne. Wiedzą o tym uczniowie klas drugich i trzecich realizujący rozszerzenie z biologii.

16 cze

Szkolna debata na temat bezpieczeństwa w szkole »

Do jakiej szkoły chcielibyśmy chodzić? Dobrej, ale też na pewno bezpiecznej.
W ZS 8 wyznajemy zasadę: lepiej zapobiegać niż zwalczać.

16 cze

Technikum Zawodowe nr 4 w Zespole Szkół nr 8 „morzem stoi” »

Szczecin to prawie morskie miasto, owe silne związki z morzem kultywujemy też w szkole. Nie ma wielkiej imprezy w mieście bez naszych Taktów i Olimpii, tak też było i tym razem.