• +48 (91) 43 37 240

Logistycy z wizytą w DB Port Szczecin

15 kwiecień

W poniedziałek 13 kwietnia uczniowie klasy 4b o profilu logistycznym wybrali się do DB Port Szczecin. Jest to nowoczesny i szybko rozwijający się terminal, wyposażony w sprzęt do przeładunku każdego rodzaju ładunku o dowolnych wymiarach i ciężarze. To idealne miejsce do usystematyzowania wiedzy teoretycznej zdobytej w szkole.
Przyszli logistycy zwiedzili terminal kontenerowy oraz drobnicowy, a także magazyny i place składowe z całym ich wyposażeniem. Dzięki uprzejmości przewodnika z firmy uczniowie mogli w pełni zrozumieć system organizacji pracy i obserwować wszystkie czynności, które w tym czasie odbywały się na terenie terminali.
Wiedza utrwalona podczas tego typu wycieczek dydaktycznych na pewno znajdzie swoje odzwierciedlenie w wynikach egzaminów zawodowych, które już wkrótce czekają naszych logistyków.

Napisz komentarz