• +48 (91) 43 37 240

W poszukiwaniu właściwej drogi – gra terenowa

01 Paź

26 września 2015 r. z okazji Światowego Dnia Turystyki, a także żegnając sezon letni zespół turystyczny zorganizował dla uczniów klas I ognisko oraz grę terenową.
Uczniowie klasy 3 d (Andżelika Nowaszczuk i Mateusz Wszołek) i uczeń klasy 4 d (Patryk Rosa) przy współpracy z uczniami Zespołu Szkół nr 2, Technikum Łączności, ZCEMP i Zespołu Szkół Rzemieślniczych przygotowali plenerową imprezę , podczas której uczestnicy musieli wydostać się z lasu „posiłkując się” mapkami i wskazówkami ukrytymi na szlaku.
Po zmaganiach z leśnym żywiołem i dotarciu na metę, zasiedliśmy w kręgu wokół płonącego ogniska przy aromatycznych kiełbaskach, które były zwieńczeniem naszego spotkania.
Zespół turystyczny pragnie podziękować wszystkim uczniom klas I za czynny udział w imprezie turystycznej oraz zaangażowanym wychowawcom klas I – mgr Olimpii Bednarczyk i mgr Iwonie Wołowiec za udział w zabawie.
Zespół turystyczny
Mgr Joanna Melerska
Mgr Monika Majewska – Gałka

Napisz komentarz