Wakacje

01 Lip

Jest w życiu każdego ucznia taka chwila, gdy świat wokół staje się piękniejszy, ludzie bardziej przyjaźni, słońce mocniej świeci i każdy do każdego serdecznie się uśmiecha. Zapytacie, jaka chwila wywołuje tak entuzjastycznie pozytywne podejście do życia szkolnej braci? Odpowiedź jest prosta to oczywiście początek wakacji, błogiego leniuchowania, spania do południa, morskich kąpieli, dzikich wojaży etc. etc. etc.

Z tej okazji życzymy Wam Drodzy Uczniowie beztroskiej radości każdego dnia, tylko wyjątkowych ludzi na waszych życiowych drogach, niesamowitych przygód i szybkiego powrotu na łono szkoły.

Do zobaczenia po wakacjach.

26 czerwca bieżącego roku uroczyście w przepięknej szkolnej auli pożegnaliśmy się ze szkolnymi  zmaganiami. W atmosferę wakacyjnych podróży wprowadzili nas Ola i Mikołaj dzielnie wspierani przez Dawida.

Kilka jak zwykle mądrych i życzliwych słów wygłosiła do roześmianych twarzy zgromadzonych przed wakacyjną metą pani dyrektor Ewa Kupidłowska.