• +48 (91) 43 37 240

WF z Klasą

08 Gru

Realizując program Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej „WF z Klasą” płeć piękna naszej szkoły ruszyła na warsztaty taneczne prowadzone przez finalistę programu You Can Dance Michała Pawłowskiego. Odbyły się one w studio tanecznym Repalay Dance Studio, które znajduje w bliskim sąsiedztwie naszej szkoły.
Michał Pawłowski, tancerz, choreograf i nauczyciel wtajemniczał dziewczyny w kulisy tańca Hip Hop a także New Age. Oj, łatwo nie było. Trema przed nowym wyzwaniem była ogromna. Jednak doskonała muzyka oraz otwarta i życzliwa postawa Michała pozwoliła pozbyć się stresu i coraz śmielej „wyginać śmiało ciało”. Na zakończenie tancerz popisał się swoimi umiejętnościami i wykonał dwie choreografie taneczne. Poczułyśmy się niczym widownia telewizyjnego programu.
W warsztatach udział wzięły dziewczęta z wszystkich pięciu klas pierwszych oraz III B i IIIC. Już wiemy, że WF poza murami szkoły też może być przyjemny.
Pomysłodawcą i organizatorem warsztatów była koordynator projektu „WF z Klasą” pani Elżbieta Krawczyk.

Napisz komentarz