• +48 (91) 43 37 240

Współpraca z Uniwersytetem Szczecińskim – Dni Logistyki

21 Kwi

6 kwietnia klasa 2b z okazji „Dni Logistyki” gościła na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego. Uczniowie wysłuchali wykładu Pana Profesora Mariusza Jedlińskiego, kierownika Katedry Logistyki WZiEU US oraz zaproszonych prelegentów z sektora usług logistycznych.

Ponadto, w laboratorium Analiz i Badań Logistycznych LogLab, uczniowie mieli okazję do przeprowadzenia symulacji wózka widłowego, regału karuzelowego, przenośnika rolkowego, stołu warsztatowego, bramy szybkorolowanej, śluzy rampowej oraz zapoznania się z systemem WMS OPTIPromag.

Możliwość wykonywania zadań z użyciem nowoczesnego sprzętu i oprogramowania w laboratorium logistycznym oraz wiedza, jaką podzielili się zaproszeni prelegenci, pozwoliła uczniom lepiej zrozumieć, jakie wyzwania będą czekały na nich po ukończeniu szkoły.

Napisz komentarz