• +48 (91) 43 37 240

Interdyscyplinarna Konferencja Samorządów Uczniowskich

25 Lis

W dniach 20-22 listopada reprezentanci Samorządu Uczniowskiego uczestniczyli w XU -Interdyscyplinarnej Konferencji Samorządów Uczniowskich. Brali udział w warsztatach o: budowaniu zespołu, efektywnej komunikacji, social-mediach i dziennikarstwie. Oprócz warsztatów opracowywali projekt, który miał rozwiązać problem związany z brakiem komunikacji z samorządami na arenie międzynarodowej. Było dziesięć zespołów i każdy z naszych reprezentantów reprezentował inny. Uczniowie TOiZ zajęli prawie całe podium. Drużyna Rafala Zająca zajęła 1 miejsce, a drużyna Oskara Kowalskiego 2 miejsce. Dziś uczniowie wrócili do tradycyjnej nauki, jednak to czego nauczyli się podczas tych trzech dni przyda im się nie tylko na lekcjach.

Napisz komentarz