• +48 (91) 43 37 240

IV Olimpiada Wiedzy o Turystyce

25 Lut

Szanowni Państwo,
jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczennica szkoły  Karolina Szubert zakwalifikowała się do etapu centralnego VI Olimpiady Wiedzy o Turystyce. Do etapu okręgowego przystąpiło 258 uczniów z całej Polski. Do etapu centralnego zgodnie z regulaminem  jak co roku dostało się 30 najlepszych uczniów z całej Polski, w tym po raz trzeci uczennica z naszej szkoły z kierunku Technik Obsługi Turystycznej. W kwietniu nasza uczennica będzie walczyła o tytuł Eksperta Turystyki. Nagrodą jaką uczennica już zdobyła jest zwolnienie z etapów pisemnych egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie Technik obsługi turystycznej otrzymując z automatu wynik 100%.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Joanna Melerska
nauczyciel

Napisz komentarz