• +48 (91) 43 37 240

Jarmark Bożonarodzeniowy

19 Gru

Smakowicie pachnące, roztaczające świąteczną aurę, z bożonarodzeniowymi dźwiękami i kulinarnymi przysmakami – tak wyglądały stoiska przygotowane przez rodziców, uczniów, nauczycieli języka niemieckiego  i samorząd uczniowski w ZS nr 8 w Szczecinie.

Już po raz 8 z okazji zbliżających się świąt w Zespole Szkół nr 8 im. Stanisława Staszica zorganizowano Jarmark Bożonarodzeniowy. Można powiedzieć, że stał się on szkolną tradycją. Szkolna społeczność zaangażowała się w przygotowanie świątecznych wypieków, aromatycznych ciast i niemieckich smakołyków. Świąteczną atmosferę można było poczuć dosłownie, a wzmocniła ją muzyka – śpiew najpiękniejszych kolęd w różnych językach. Magiczne święta już blisko i przekonali się o tym uczniowie ZS nr 8. Jarmark ma cel charytatywny, zebrane pieniądze przeznaczymy na świetlice środowiskową w Stołcznie. Takiej świątecznej, uroczystej atmosfery życzymy wszystkim.

Uczennica klasy 1 Oliwia zrobiła w tym roku ekologiczna choinkę, na której umieściła ważne w życiu wartości dla naszych uczniów: rodzina,  przyjaźń, miłość, poczucie bezpieczeństwa

Wesołych Świąt!

Napisz komentarz