• +48 (91) 43 37 240

Klasy logistyczne w Centrum Logistyki E-Commerce Amazon

05 Mar

Już trzy nasze klasy – klasa 1B, 3B oraz 3D odwiedziły w styczniu i lutym nowoczesne Centrum Logistyki E-Commerce Amazon w Kołbaskowie. Jest to jeden z największych i najbardziej nowoczesnych tego typu obiektów w Europie.
Uczniowie mieli okazję zobaczyć jak wygląda cały proces realizacji zamówienia od momentu jego złożenia w sklepie internetowym aż do wysyłki produktu do klienta. Realizację procesów wspierają nowoczesne technologie stosowane w obiekcie m.in. technologia Amazon Robotics, czyli ponad 3000 robotów, które poruszając się po ścieżkach wyznaczonych przez kody dostarczają regały z towarami prosto do osób kompletujących zamówienie. Ponadto uczniowie zobaczyli jak wyglądają czynności przyjmowania towarów, pakowania, automatycznego etykietowania oraz jak ważne w pracy są przepisy BHP.
Dziękujemy pracownikom firmy Amazon za możliwość zwiedzenia centrum i obejrzenia w praktyce tego, czego uczymy się na lekcjach.

Napisz komentarz