• +48 (91) 43 37 240

Lekcja języka angielskiego

08 Paź

W dniu 3 października uczniowie z klas 2, grupy pierwszej uczestniczyli w lekcji języka angielskiego, która wykorzystywała autentyczne materiały, pochodzące z jednego z krajów anglojęzycznych – Irlandii.  Używanie prawdziwych materiałów lub przedmiotów z otaczającego nas świata w celu wzmocnienia skuteczności nauki języka obcego to jedna z najbardziej efektywnych, ciekawych oraz przyjemnych metod uczenia się języka obcego.
Bazując na informacjach z gazet takich jak: „Irish Times” czy „The Sunday Mail”, uczniowie naszej szkoły ćwiczyli techniki negocjacji, wyrażania opinii oraz sposoby składania propozycji w celu  wspólnego spędzenia wolnego czasu przed telewizorem.
Zapraszamy do foto- i videorealacji.

Więcej na: #zs8szczecin_toiz, @zs8szczecin

 

Napisz komentarz