• +48 (91) 43 37 240

Nasza absolwentka walczy o nagrodę „Szczupaki 2015”. Głosujmy

13 Sty

Celem plebiscytu „Szczupaki 2015” jest wyłonienie osoby, która w roku 2015:

  • najlepiej przysłużyła się Szczecinowi i szczecinianom,
  • odniosła imponujący sukces,
  • zrobiła bardzo dużo dla lokalnej społeczności,
  • wzbudza nasz podziw swoimi działaniami i zasługami.

W tegorocznej edycji plebiscytu szczecińskiej “Gazety Wyborczej” wśród nominowanych znalazła się absolwentka naszej szkoły – Pani Laura Hołowacz, której Szczecin zawdzięcza renowację budynku Starej Rzeźni na Łasztowni i uczynienie z niej miejsca pełnego życia. Dzięki jej inicjatywie powstało miejsce z widokiem, który zadziwia nawet starych szczecinian, z których większość prawdopodobnie nigdy tu wcześniej nie była. Stara Rzeźnia jest europejska, ma oddech, stała się modna, przyciąga, latem obrasta wianuszkami młodych ludzi mówiących różnymi językami.

Dzięki swej inicjatywie Pani Laura Hołowacz odniosła sukces i stała się bohaterem naszego miasta.

Głosujcie na Panią Laurę! Termin tylko do piątku, 15 stycznia 2016. Głos można oddać pod adresem:

https://s1.enewsletter.pl/n/21623/survey/a14521819302c2f50/

Jeśli jeszcze nie widzieliście tego miejsca i nie poczuliście tego nadzwyczajnego klimatu, zapraszam na  wirtualny spacer po Starej Rzeźni.

 

 

Napisz komentarz