• +48 (91) 43 37 240

Nauka poprzez praktykę, czyli warsztaty na Uniwersytecie Szczecińskim

29 Wrz

Dnia 20 września br. młodzież z klasy I c i II d uczestniczyła w warsztatach dydaktycznych na Wydziale  Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego  w ramach XVII Zachodniopomorskiego Festiwalu Nauki oraz zajęciach laboratoryjnych. Nasi uczniowie dowiedzieli się,  „Jak złożyć działalność gospodarczą w Polsce?”, a także przetestowali Globalny System Rezerwacji Amadeus. W czasie warsztatów ważna była nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyczna strona podejmowania działalności gospodarczej. Uczniowie wypełniali niezbędne dokumenty potrzebne do założenia własnej firmy.  Młodzież sprawdziła system rezerwacji hotelowych, lotniczych i samochodowych online. Teraz czas na poważne kroki. Może już wkrótce! Czas szkolnej nauki szybko minie, zdobyty zawód otworzy okno na świat, a wtedy…  przyjdzie czas na wykorzystanie nowych umiejętności.

Napisz komentarz