• +48 (91) 43 37 240

Oferta dla absolwentów

23 Lis

Drogi Absolwencie,

Klaster Morski Pomorza Zachodniego dzięki współpracy  z Polską Akademią Nauk ma dla Państwa do zaoferowania kurs (bezpłatny). Proszę o zapoznanie się z propozycją i wypełnianie formularzy zgłoszeniowych.

  •   Bezpieczny Łańcuch Dostaw

Szkolenia wynikające z przepisów rozporządzenia Komisji (UE) nr 185/2010 z dnia 4 marca 2010  r. ustanawiającego szczegółowe środki w celu wprowadzenia w życie wspólnych podstawowych  norm ochrony lotnictwa cywilnego oraz przepisów rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 20 września 2013 r. w sprawie Krajowego Programu Szkolenia w zakresie ochrony lotnictwa cywilnego. Osoby które ukończyły szkolenia wynikające z wymienionych przepisów są poszukiwanymi pracownikami na stanowiskach menadżerskich (z racji znajomości zasad transportu) oraz pracy w magazynach i w charakterze kierowców (z racji posiadania kwalifikacji potwierdzonych wymaganym przez przepisy certyfikatem). Szkolenie dedykowane jest pracownikom firm posiadającym lub ubiegającym się o status Znanego Nadawcy lub Zarejestrowanego Agenta – czyli firm transportowych lub firm będących częścią łańcucha dostaw towarów które w procesie transportu nadawane są drogą lotniczą. W szczególności: kierowcy, magazynierzy itp. Dokumenty uznawane są na terenie wszystkich krajów członkowskich Unii Europejskiej.

Czas trwania: 5 dni (11-15.12.2017, w godz. 13.00 – 16.00)

Wymagane jest ukończone 18 lat. Zgłoszenia proszę przesyłać: a.kurzawa@port.szczecin.pl

Formularz zgłoszeniowy

Agnieszka Kurzawa

Sekretariat Techniczny

Klastra Morskiego Pomorza Zachodniego

Polskie Terminale S.A.

ul. Bytomska 7

70-603 Szczecin

tel. 91 430 85 03 lub 509 777 490

e-mail: A.KURZAWA@PORT.SZCZECIN.PL

Napisz komentarz