• +48 (91) 43 37 240

Poznajmy się, czyli Dni Integracyjne w ZS nr 8

11 Wrz

Tradycją naszej szkoły jest wspólna zabawa klas pierwszych i wychowawców. Wzajemne poznanie się stanowi ważny element kilkuletniej współpracy, a że odbywa się na wesoło i nie tylko w środowisku szkolnym, to naprawdę sprawia przyjemność. Pierwszy dzień to poznawanie nowej szkoły, odkrywanie ważnych miejsc (jednym z nich jest bufet szkolny🙂, a przede wszystkim poznawanie kolegów i koleżanek w zespołach klasowych. Drugi dzień to zajęcia poza szkołą. Klasy pierwsze szalały w Parku Trampolin albo w labiryncie Laser Tag, a potem obcowały z naturą, planując prezentację klasy w kolejnym dniu. Dzień trzeci to zmagania sportowe i teatralne. Zarówno w  tych pierwszych (rozgrywki w koszykówkę i siatkówkę), jak i drugich („Bajka o klasie”) zwyciężyła klasa 1d, 2. miejsce zajęła klasa 1e, a 3. klasa 1b. Serdecznie gratulujemy!

No ale… wszystko, co dobre szybko się kończy, więc naukę czas zacząć!

Napisz komentarz