• +48 (91) 43 37 240

PRAKTYKI ZAWODOWE W NIEMCZECH

24 Lis

Dnia 10 listopada 2017 r. odbyło się spotkanie przedstawicieli Polskiego Stowarzyszenia Schronisk Młodzieżowych z opiekunami praktyk oraz Panią Dyrektor Technikum Zawodowego nr 4 w Zespole Szkół nr 8 im. Stanisława Staszica w Szczecinie Ewą Kupidłowską w Szkolnym Centrum Kształcenia Praktycznego ZS 8. Wśród zaproszonych gości byli również uczniowie, którzy podczas spotkania opowiadali o swoich doświadczeniach, wymieniali się swoimi spostrzeżeniami, jak również zwracali uwagę, ile nauczyli się  podczas miesięcznych praktyk w Niemczech.

Odbywające się co roku spotkanie podsumowujące praktyki zawodowe na terenie schronisk młodzieżowych w Niemczech, podobnie jak w ubiegłych latach zakończyło się decyzją o  kontynuacji współpracy.

Napisz komentarz