• +48 (91) 43 37 240

Rajd na dwóch kółkach

29 Wrz

W minioną sobotę odbył się pierwszy w tym roku zlot miłośników dwóch kółek. W promieniach jesiennego już słońca, wybraliśmy się spod dziedzińca naszej szkoły piękną trasą wiodącą przez Jasne Błonia, Park Kasprowicza i Lasek Arkoński w stronę jeziora Głębokiego. Znaku jesieni ani widu ani słychu, na szczęście. Na Głębokim, wciąż nienasyceni rowerowymi wrażeniami, wyruszyliśmy w stronę Pilchowa. Mknęliśmy jak strzały i żadne górki nie były nam straszne. Po krótkim odpoczynku, wróciliśmy w stronę Szczecina, a metę wyznaczyliśmy sobie w Muzeum Techniki i Komunikacji, gdzie czekały na nas nie lada atrakcje. Na dziedziniec muzeum zjechali bowiem uczestnicy rajdu Kaiser Classic Tour 2016. Wśród kilkudziesięciu zabytkowych pojazdów mogliśmy podziwiać Ferrari 330 GT czy Bentleya z 1929 r.

Pokonaliśmy ponad 20-kilometrową trasę, którą możecie traktować jako rozgrzewkę 🙂

Smarujcie łańcuchy, bo kolejna wyprawa już niebawem! Serdecznie zapraszamy.

Magdalena Kociuba i Marta Adaszyńska

Napisz komentarz