• +48 (91) 43 37 240

Rozstrzygnięcie konkursu graficznego na tzw.”wlepkę”

10 Sty

W dniu 10.01.2022 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu ogłoszonego przez Dyrektora TOiZ w Szczecinie na najtrafniejszy graficzny symbol, tzw. „wlepkę” pn.#kochamTOiZ” dla Projektu o nazwie VEPO3 i VEPO4 realizowanego z Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe Konkurs 2019 oraz Konkurs 2020, które otrzymały dofinansowanie z projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

W przedsięwzięciu co roku biorą udział uczniowie realizujący praktyki zawodowe w krajach UE.

Do konkursu przystąpiło 9 uczniów szkoły.

Jury w składzie:

1) Ewa Kupidłowska – Dyrektor ZS nr 8 w Szczecinie,

2) Joanna Rygielska-Barwacz – wicedyrektor ZS nr 8 w Szczecinie,

3) Izabela Gibka – członek Komisji ds. działań promocyjnych szkoły,

4) Elżbieta Krawczyk – członek Komisji ds. działań promocyjnych szkoły,

5) Marzena Kuczera – nauczyciel przedmiotów zawodowych na kierunku technik reklamy,

6) Agata Wiśniewska – nauczyciel przedmiotów zawodowych na kierunku technik reklamy

wyłoniło 2 zwyciężczynie konkursu, którymi zostały:

Maja Jaroszewska z klasy 3e z kierunku technik reklamy (VEPO4) – grafika górna oraz Nikola Staniszewska z klasy 4e (VEPO3) z kierunku technik reklamy – grafika dolna.

W związku z podzielonymi na równo głosami jury podjęto decyzję o przyznaniu dwóch pierwszych miejsc. Uczennice otrzymują nagrody w wysokości 300 złotych każda, ufundowane ze środków Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe Konkurs 2019 oraz Konkurs 2020, które otrzymały dofinansowanie z projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Odbiór nagrody nastąpi 21.01.2022 r.

Gratulujemy uczennicom TOiZ i życzymy dalszych sukcesów na polu zawodowym.

naklejki-kochamTOiZ
naklejki-kochamTOiZ(1)

Napisz komentarz