• +48 (91) 43 37 240

Spotkanie z partnerem z Wielkiej Brytanii – praktyki zagraniczne

28 Mar

W dniu 27 marca 2019 o godzinie 10.30 miało miejsce spotkanie z Panią Francescą Giacomini z North West Academy of English w Derry. W spotkaniu uczestniczyło 52 uczestników projektu VEPO2, biorących udział w przedsięwzięciu w ramach Projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” realizowanym w ramach Programu Erasmus+  sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.
Nasi uczniowie wyjeżdżają do Wielkiej Brytanii w sierpniu i wrześniu 2019 pod opieką nauczycieli. Będą realizować szkolny program praktyk zawodowych w zakładach pracy na terenie Londonderry.  Spotkanie z Panią Francescą Giacomini dostarczyło uczestnikom w wielu niezbędnych informacji oraz pozwoliło rozwiać wątpliwości i obawy przed 4-tygodniowym pobytem zagranicą. Oto fotorelacja.

Napisz komentarz