• +48 (91) 43 37 240

Studniówka , czyli matura tuż tuż…

20 Lut

Każdy maturzysta wie, że jak zbliża się studniówka, to wielkimi krokami nadchodzi też matura. Ale… to dopiero za 100 dni! Jak było na tegorocznym balu? Niezwykle uroczyście, zaskakująco, wyjątkowo. Młodzi, piękni, w niecodziennych strojach i doskonałych nastrojach uczniowie ZS nr 8 bawili się znakomicie.

Studniówka zaczęła się tradycyjne: polonezem ogólnoszkolnym. Ale też, tradycyjnie, każda klasa zaprezentowała swoje klasowe wykonanie tego tańca. Tegoroczne polonezy klasowe były wyjątkowo twórcze, często połączone z innymi tańcami. Było na co popatrzeć! „Tego wieczoru nie da się zapomnieć. Był naprawdę wyjątkowy ” – mówi Klaudia z 4e.

Tegoroczni maturzyści bawili się do upadłego, wiedzieli bowiem, że zaraz po studniówce czeka ich ciężka praca!

 

 

 

Napisz komentarz