• +48 (91) 43 37 240

Sukces naszych uczniów!!!

11 Wrz

10.09.2020 r. w Warszawie odbyło się uroczyste podsumowanie zmagań w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości, na które zaproszono najlepszych uczestników. Wśród nagrodzonych znalazł się uczeń klasy IV b – Sebastian Konieczny, któremu bardzo serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników.

Prezydium Olimpiady doceniło również p. Annę Zganiacz – za jej zaangażowanie i wkład w w innowacyjne kształcenie oraz przygotowywanie uczniów na poziomie dającym im możliwość osiągania sukcesów – przyznając jej tytuł PRZYJACIELA MŁODZIEŻY.

Wśród finalistów tej edycji Olimpiady był także uczeń klasy III d – Kamil Sieracki.

Bardzo serdecznie gratulujemy młodym logistykom osiągniętych wyników, p. Annie Zganiacz dziękujemy za pasję i zapał do pracy z młodzieżą oraz gratulujemy uzyskanych rezultatów.
Życzymy wszystkim dalszych sukcesów!

Napisz komentarz